1.ZESDER Turnuvası Başlıyor ..


ZESDER 1 TURNUVA2013 Yılı içinde 6 kez yapılan ve kulübümüzün kuruluşundan önce ve kuruluş çalışmaları sırasında “Dahi Atölyesi Turnuvaları” adı ile yapılan seri turnuvalar, artık tamamen sportif bir kuruluş haline gelen Balıkesir Zekâ ve Zihin Sporları Kulübü ZESDER olarak devam edecektir.

Tiny grubumuzun dışındaki junior, senior ve master gruplar, tek liste halinde ilk 4 turu hızlandırılmış sistem ile olmak üzere eşlendirilecek, ödüllerin dağıtımı için grupların liste içindeki aldıkları puanlara göre ödülleri takdim edilecektir.

Kulübümüz üyesi ve oyuncusu ile kurumumuzda eğitim gören tüm öğrencilerimiz için katkı payı 2.-TL’dir. Bunu dışında Tiny, Junior ve Senior’da katkı payı 5.- TL, master grupta 10.- TL’dir.

Tiny-Tots 5~6~7 yaş (2009~2008~2007) hızlandırılmış sisteme dahil olmayacak, eşlendirme ve ödül dağıtımı ayrı bir grup olacaktır.

Junior 8~9~10 (2006~2005~2004), Senior 11~12~13 (2003~2002~2001) ve Master 14~ (2000 ve üzeri) Gruplar tek liste halinde “Hızlandırılmış Sistem” kurallarına göre eşlendirilecektir. Kayıt sayfası olarak http://satrancturnuvam.com/  adresinde bulunan turnuva kayıt sistemi kullanılacaktır

1. ZESDER Turnuva Yönergesi                    KAYIT SAYFASI     

Ayrıntılı Bilgiler kulübümüzün web sayfasında yer almaktadır. >> 1.ZESDER Turnuvası Başlıyor ..

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: