TSF Balıkesir İl Temsilciliğinde Değişim ..


k_14151151_2012121314.34.0701 Haziran 2015 itibariyle istifa etme nedeniyle boşalan Balıkesir İl Temsilciliği görevine Erdem Özgören atanmıştır. Satranç il hakemi olan Özgören, Edip Gürcün İlkokulunda müdür olarak görev yapmaktadır.

1968 Edirne/Keşan doğumlu Özgören, İlk ve Orta öğrenimini Keşan’da, Lise öğrenimini İstanbul Üsküdar’da, Üniversite öğrenimini Gazi Üniversitesi Bolu Eğitim Yüksek okulu sınıf öğretmenliği bölümünde tamamladı.

Daha sonrada İlköğretim Matematik öğretmenliği bölümü Lisans tamamlamayı bitiren Özgören, 2003 yılında Uzman öğretmenlik ünvanını aldı.

Erzurum/Tekman ilçesinde 5 yıl, İzmir –Aliağa ilçesinde 2 yıl, İzmir merkezde 3 yıl Aydın-Söke’de 10 yıl, Balıkesir Ayvalık’ta ve en son olarak da Balıkesir Merkezde 4 yıl öğretmenlik ve yöneticilik ile 25 yılın 17 yılı yöneticilikte, 8 yılı öğretmenlikte geçti.

05/02/2010 tarihinde göreve başladığı Edip Gürcün İlköğretim Okulunda, 01/10/2012 tarihinde de  Edip Gürcün Ortaokulunda, 30/12/2013 tarihinden itibaren de şu andaki Edip Gürcün İlkokulunda Müdürlük görevine devam etmektedir.

Pozitif düşünmek, dürüst olmak, ülke çıkarlarını şahsi çıkarların önünde tutmak, Vatanını ve Bayrağını sevmek, işini sevmek, insanları sevmek, çok çalışmak, insanlarla iletişim kurmak, zamanı çok iyi değerlendirmek, ön yargılı olmamak, empati kurmak, teknolojik yenilikleri yakından takip etmek, vazgeçemediği kavramlardır.

Balıkesir Satranç camiası olarak Özgören’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: