Burhaniye Satranç Spor Kulübü IV. Satranç Turnuvası


Burhaniye Satranç Spor Kulübümüzün 2015 – 2016 turnuva sezonu başlıyor. İskele Mahallesi Muhtarlık Binasında yer alan kulüp merkezinin yeni yerinde düzenlenecek turnuva 05~06 Eylül 2015 tarihleri arasında 3 kategoride yapılacaktır.

Minikler kategorisine 01.01.2010 ve 31.12.2011 arası doğumlular katılabilecek. Minikler Kategorisi en çok 30 sporcu olmak üzere tek kategoride, yarıştırılmaksızın oynatılacak. Bu kategoride turnuvanın hiçbir aşamasında sıralama asılmayacak. Turnuva sonuçları Türkiye Satranç Federasyonu’na gönderilecek ancak UKD hesaplamalarında kullanılmayacak. Bu kategoride oyun temposu 15 dk + 30 sn eklemeli olarak belirlenmiştir. Katılan tüm sporcular turnuvanın bütün turlarına katılmış olmak kaydıyla Altın Madalya ile ödüllendirilecektir.

 

Küçükler kategorisinde 01.01.2007 ve 31.12.2009 arası doğumlular katılabilecek. Küçükler Kategorisi en çok 30 sporcu ile sınırlıdır. Bu kategoride oyun temposu 45 dk + 30 sn eklemeli olarak belirlenmiştir. Genel sıralamaya göre ilk üç dereceye ve en iyi kız oyuncuya madalya verilirken bu kategoride, ayrıca 2007, 2008, 2009 doğumluların en iyi erkek ve en iyi kız oyuncularına da madalya verilecek.

Açık kategoride, yaş sınırı bulunmamaktadır. Küçükler kategorisine katılım hakkı bulunanlar da dilerlerse Açık kategoride yarışabilecektir. Bu kategoride de oyun temposu 45 dk + 30 sn eklemeli olarak belirlenmiştir.

Turnuva Yönergesi

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: