Burhaniye Satranç Spor Kulübünde 5. Turnuva ..


Burhaniye Satranç Spor Kulübümüzün  5. Satranç Turnuvası Ayvalık Körfez Taksi sponsorluğunda 28~29 Kasım 2015 tarihlerinde İskele Mahallesi Muhtarlık Binasındaki merkezinde düzenlenecektir.

3 kategoride yapılacak olan müsabakada kategorilerinde ilk üç dereceye giren Kadın ve Erkek sporculara Kupa ve Madalya verilecek, yine her yaş kategorisinden birincilere de ayrıca madalya verilecektir.satranç_burhaniye_kulüp_logo_son

YÖNERGE

Minikler kategorisine 01.01.2009 ve 31.12.2010 arası doğumlular katılabilecektir. Minikler Kategorisi en çok 30 sporcu olmak üzere tek kategoride, yarıştırılmaksızın oynatılacak. Bu kategoride turnuvanın hiçbir aşamasında sıralama asılmayacak. Turnuva sonuçları Türkiye Satranç Federasyonu’na gönderilecek ancak UKD hesaplamalarında kullanılmayacak. Bu kategoride oyun temposu 25 dk + 10 sn eklemeli (“Fisher” Rapid) olarak belirlenmiştir. Katılan tüm sporcular turnuvanın bütün turlarına katılmış olmak kaydıyla Altın Madalya ile ödüllendirilecektir.

Küçükler kategorisine 01.01.2006 ve 31.12.2008 arası doğumlular katılabilecektir. Küçükler Kategorisi de en çok 30 sporcu ile sınırlıdır. Bu kategoride oyun temposu 30 dk + 30 sn eklemeli olarak belirlenmiştir. Genel sıralamaya göre ilk üç dereceye giren erkek ve kız oyunculara kupa ve madalya verilirken bu kategoride, ayrıca 2007, 2008, 2009 doğumluların en iyi erkek ve en iyi kız oyuncularından ilk üç dereceye giremeyenlere de madalya verilecek.

KAYIT SAYFALARI :

MİNİKLER (2009~2010)    KÜÇÜKLER (2006~2007~2008)   AÇIK KATEGORİ (2005~~)

Açık kategoride, yaş sınırı bulunmamaktadır. Küçükler kategorisine katılım hakkı bulunanlar da dilerlerse Açık kategoride yarışabilecektir. Bu kategoride de oyun temposu 45 dk + 30 sn eklemeli olarak belirlenmiştir. Açık Kategoride de genel sıralamada ilk üçe giren kadın ve erkek sporculara kupa ve madalya verilirken, her yaş kategorisinden kendi yaş grubunda birinci olduğu halde genel sıralamada ilk üç dereceye giremeyenlere ayrıca madalya verilecek.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: